į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Kauno miesto visuomenės sveikatos biuro informacinis leidinys

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras išleido leidinį „Kauno miesto gyventojų sveikata“.

 
 
Visuomenės sveikata – saugiai Lietuvai

LSMU MA Visuomenės sveikatos fakultetas spalio 6 d. organizavo 1-ąją nacionalinę mokslinę praktinę konferenciją „Visuomenės sveikata saugiai Lietuvai“.

Balandžio 15 d. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė ilgalaikės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ pradžią. Nuo to laiko į šią ambicingą kampaniją įsiliejo daugelis įvairių organizacijų ir pavienių asmenų. Palaikydami iniciatyvą ir prisidėdami prie šios kampanijos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto specialistai rinkosi į 1-ąją nacionalinę konferenciją pasidalyti idėjomis ir patirtimi, įgyvendinant LR Prezidentės globojamą kampaniją „Už saugią Lietuvą“.

plačiau
 
Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškis

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro spalio mėnesio naujienlaiškiu.

 
 
4 – oji nacionalinė užkrečiamųjų ligų konferencija vyko Panevėžyje

2016 m. rugsėjo 26 d. Panevėžio rajono savivaldybėje vyko 4-oji Nacionalinė užkrečiamųjų ligų konferencija. Renginį organizavo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) su partneriais, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybių visuomenės sveikatos biurais.

plačiau
 
Dvišalis bendradarbiavimas

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2016 m. rugpjūčio 8 d. pasirašė „2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veiklos finansavimo sutartį“ projekto „Visuomenės sveikatos priežiūra Lietuvoje ir Norvegijoje – Marijampolės ir Lešos savivaldybių bendradarbiavimas keičiantis patirtimi“ įgyvendinimui.

plačiau
 
Sveikatingumo ugdymo stovykla – 2016

Š.m. liepos 25-31 dienomis Šilalės r., Požerės k. Paršežerio pakrantėje vyko jau trečioji Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Tauragės sveikuolių klubo „Harmonija“ organizuota sveikatingumo ugdymo stovykla, skirta ne tik pailsėti bei pasidžiaugti atostogomis, bet ir atverti duris į sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

plačiau
 
Tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitė suvienyti jėgas pakvietė ne tik medikus

Vilniaus užkrečiamųjų ligų savaitėje birželio 26 d.- liepos 1 d. pristatyti iš viso 126 ekspertų, mokslininkų, praktikų pranešimai.

plačiau
 
Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų suvažiavimas

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos suvažiavimo metu Plungėje 2016 m. birželio 9 d. į asociaciją įstojo ir tikraisiais nariais tapo keturi savivaldybių visuomenės sveikatos biurai: Tauragės rajono savivaldybės VSB, Jurbarko rajono savivaldybės VSB, Mažeikių rajono savivaldybės VSB, Anykščių rajono savivaldybės VSB.

plačiau
 
Visuomenės sveikatos priežiūrai skirta konferencija

2016 m. birželio 9-10 dienomis Plungėje vyko Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos, Plungės rajono savivaldybės ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota konferencija „Visuomenės sveikatos priežiūra savivaldybėse“.

plačiau
 
Per mėnesį telšiškiai dviračiais numynė 55 tūkstančius kilometrų

Prieš mėnesį startavo tarptautinė programa „Europos dviračių iššūkis 2016“, kurioje dalyvavo keturi Lietuvos regionai: Telšių rajonas, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestai. Varžytuvių tikslas – naudoti dviratį kaip ekologišką transporto priemonę ir būti draugiškiems aplinkai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 užėmė antrąją vietą šalyje ir 20-ąją Europoje iš 52 miestų.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   >  >>