į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija "Lietuvos mokinių sveikata: STEBĖSENA, IŠŠŪKIAI IR GEROJI PATIRTIS"

Konferencijos programa.

 
 
Apdovanoti iniciatyvos „Švarių rankų šokis’ 16“ nugalėtojai

Vakar Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvyko iškilmingi iniciatyvos „Švarių rankų šokis‘ 16“ apdovanojimai. Iniciatyvos nugalėtojus – per šimtą vaikų ir jų auklėtojų bei tėvų sveikino Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija.

plačiau
 
Paminėtas Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 10 metų jubiliejus

Gruodžio 22 d. buvo paminėtas Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 10 metų jubiliejus. Įstaiga įsteigta 2006 m. rugpjūčio 23 d., juridinių asmenų registre įregistruota 2006 m. spalio 9 d. Keturioliktoji Lietuvos Respublikos Vyriausybė, siekdama įtvirtinti sveikos gyvensenos būdą, stiprinti ligų prevenciją, skatinti investicijas į sveikatos išsaugojimą ir ligų profilaktiką, reformuoti visuomenės sveikatos sistemą, priartinti ją prie bendruomenės, patvirtino Lietuvos nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros 2006–2013 metų strategiją ir šios strategijos įgyvendinimo priemonių 2006–2008 metų planą, kuriame buvo numatytas 1 uždavinys -  Įtvirtinti visuomenės sveikatos svarbą valstybės ir savivaldybių politikoje ir 1.2. priemonė - Sustiprinti visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybėse, įsteigti visuomenės sveikatos biurus.

plačiau
 
Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškis

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro gruodžio mėnesio naujienlaiškiu.

 
 
Lietuvos visuomenės sveikatos asociacijos ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos tarybos narių išplėstinis posėdis

2016 m. gruodžio 15 d. Kaune vyks Lietuvos visuomenės sveikatos asociacijos ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos tarybos narių išplėstinis posėdis, kuriame bus aptariamos svarbiausios ir aktualiausios visuomenės sveikatos priežiūros problemos šalyje.

plačiau
 
Sveikiname iniciatyvos „Švarių rankų šokis 16“ nugalėtojus!

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija šį rudenį, jau penktus metus iš eilės, kvietė darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas prisijungti prie iniciatyvos „Švarių rankų šokis 16“.

plačiau
 
Apdovanojo kūrybiškiausius sveikatos specialistus

Savivaldybių Visuomenės sveikatos biurai tradiciškai susirinko į konferenciją. Tiesa, jos darbotvarkė šiemet anaiptol nebuvo įprasta. Iki tol kalbėdavę įvairiausiais sveikatinimo klausimais, šįsyk jie dėmesio skyrė darbo metodikai – kaip Visuomenės sveikatos biuro specialistas galėtų dirbti kūrybiškai ir kuo tai praverstų. Taip pat pirmąsyk apdovanoti kūrybiškiausi Visuomenės sveikatos biurų (VSB) specialistai.

plačiau
 
Tarpsektorinėje diskusijoje ŽIV tema - aktualijos ir ateities prioritetai

Pažymint Pasaulinę AIDS dieną praėjusią savaitę vyko tarpsektorinė ekspertų diskusija ŽIV prevencijos tema.

plačiau
 
Organizuojama konferencija ,,Kūrybiškumas visuomenės sveikatos biuro specialistų darbe. Kaip nepristigti idėjų ?"

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija kartu su partneriu UAB Mokslo technologijos 2016 m. lapkričio 30 d. organizuoja konferenciją ,,Kūrybiškumas visuomenės sveikatos biuro specialistų darbe. Kaip nepristigti idėjų ?"

plačiau
 
Kauno miesto visuomenės sveikatos biuro informacinis leidinys

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras išleido leidinį „Kauno miesto gyventojų sveikata“.

 
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   >  >>