į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Visuomenės sveikatos kongresas 2017

2017 m. lapkričio 9 d. UAB ,,Litexpo“ – Lietuvos parodų ir kongresų centre Vilniuje vyko konferencija ,,Visuomenės sveikatos kongresas 2017“, kurio organizatoriai Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija ir Vilniaus universiteto medicinos fakultetas.

plačiau
 
Pasitarimai Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijoje

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija kartu su Sveikatos apsaugos ministerija 2017 m. spalio 23 d. ir lapkričio 10 d. organizavo pasitarimus su LR sveikatos apsaugos ministru prof. Aurelijumi Veryga, sveikatos apsaugos viceministre Aušra Bilotiene Motiejūniene, ministerijos Visuomenės sveikatos departamento direktoriumi Audriumi Ščeponavičiumi ir departamento specialistais, Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovais, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos tarybos nariais ir atstovais.

plačiau
 
Vyko Nacionalinio kraujo centro inicijuota mokslinė-praktinė konferencija „Šiuolaikinė kraujo komponentų transfuzija – nuo donoro iki recipiento“.

Spalio 13 d. Lietuvos Mokslų akademijoje vyko Nacionalinio kraujo centro inicijuota mokslinė-praktinė konferencija „Šiuolaikinė kraujo komponentų transfuzija – nuo donoro iki recipiento“. Konferencijoje apie kokybišką ir efektyvią kraujo donorystę pranešimus skaitė Lietuvos ir užsienio mokslininkai, praktikai, kiti donorystės procese dalyvaujantieji.

plačiau
 
Seime vykusios konferencijos metu visas dėmesys – visuomenės sveikatos biurų veiklai

Š. m. spalio 13 dieną Seime vyko konferencija „Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų vaidmuo tausojant ir stiprinant gyventojų sveikatą“, kurią organizavo LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto Sveikatos tausojimo ir išsaugojimo pakomitetis kartu su LR sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamentu. Konferencijos globėjai ir moderatoriai – LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto Sveikatos tausojimo ir išsaugojimo pakomitečio narys Dainius Kepenis ir LR Seimo narys, Sveikatos reikalų komiteto Sveikatos tausojimo ir stiprinimo pakomitečio pirmininkas prof. Algimantas Kirkutis.

plačiau
 
2-oji tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencija bei XIV Baltijos dermatovenerologų draugijos kongresas

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuoti renginiai spalio  4 - 6 dienomis į Lietuvos mokslų akademiją sukvietė politikus, medikus, socialinius bei ugdymo įstaigų darbuotojus, mokslo ir praktikos atstovus bei visuomenininkus - arti 400 dalyvių. Čia vyko 2-oji tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencija bei XIV Baltijos dermatovenerologų draugijos kongresas.

plačiau
 
Vėl kviečia iniciatyva „Švarių rankų šokis 17“!

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau šeštus  metus iš eilės, kviečia ikimokyklinių įstaigų auklėtinius, pradinių klasių moksleivius ir jų šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 17“, kuriame atsispindėtų rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai.

plačiau
 
Organizuojama 2 - oji tarptautinė Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencija

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras primena apie artėjančią 2 - ąją tarptautinę Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferenciją, kuri organizuojama kartu su 14 - uoju Baltijos dermatovenerologų draugijos kongresu.

 

plačiau
 
Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškis

Kviečiame susipažinti su Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro naujienlaiškiu.

 
 
Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siekia didinti Plungės rajono gyventojų fizinį aktyvumą

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras siekia didinti Plungės rajono gyventojų fizinį aktyvumą ir organizuoja visą vasarą truksiančias nemokamas lauko treniruotes su profesionaliais sporto treneriais.

plačiau
 
Vieša konsultacija „Inovacijos ir jų plėtra psichikos sveikatos srityje: kaip veiksmingai jas panaudoti?“

LR Sveikatos apsaugos ministerija kartu su LR Vyriausybės kanceliarija  2017-06-12 organizavo viešąją konsultaciją „Inovacijos ir jų plėtra psichikos sveikatos srityje: kaip veiksmingai jas panaudoti?“

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   >  >>