į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Įvyko nuotolinis SVSBA ir SAM pasitarimas

Šiandien, gegužės 26 dieną, įvyko nuotolinis Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos atstovų ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos atstovų pasitarimas.

 

plačiau
 
Kviečiame dalyvauti apklausoje

Mieli mokytojai ir moksleiviai,

 

Dėl COVID - 19 plitimo nuo kovo 16 d. Lietuvoje paskelbtas karantinas, o nuo kovo 30 d. visos švietimo ir ugdymo institucijos perėjo prie nuotolinio mokymosi. Tai visiškai pakeitė mūsų šalyje įprastą mokymo/si procesą, sukėlė jums naujus iššūkius ir paveikė Jūsų savijautą.

KTU ir VDU mokslininkių komanda siekia atskleisti kaip Jūs jaučiatės nuotolinio mokymo/si metu ir atlieka pedagogų bei moksleivių nuo 16m. tyrimą.

Kviečiame dalyvauti tyrime,kiekvieno iš Jūsų atsakymai yra labai svarbūs 

 
 
Įvyko diskusija „Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų geroji praktika vaikų sveikatos stiprinimo srityje“

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija, siekdama padėti nariams užtikrinti, kad visuomenės sveikatos specialisto darbo veiklos kokybė atitiktų aukščiausius standartus, š. m. sausio 17 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure organizavo susitikimą-diskusiją, skirtą vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros klausimams aptarti.

plačiau
 
Kviečiame gyventojus ir specialistus registruotis į mokymus

Kviečiame žvilgtelti į mūsų renginių grafiką spalio mėnesiui skiltyje "Renginiai" ir registruotis į mokymus organizuojamus su partneriais.

 

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos taryba

 

 

 

 
 
Kviečiame gyventojus registruotis į mokymus

Kviečiame registruotis į asociacijos kartu su POLA organizuojamus mokymus vykdomus pagal projektą „Rizikos veiksniai sergant onkologinėmis ligomis – ką būtina žinoti onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems?“, kurie finansuojami Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.

plačiau
 
Asociacijos narių ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

2019 m. kovo 28 d. Kėdainiuose vyko Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos narių ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo 39 savivaldybių visuomenės sveikatos biurų vadovai arba įgaliojimus atstovauti turintys dalyviai.

plačiau
 
Dalyvauta "Kontaktų mugėje"

Sveikatos apsaugos ministerijos kvietimu dalyvavome kasmetinėje Europos Sąjungos fondų projektų kontaktų mugėje, kuri yra skirta stiprinti ir motyvuoti augančią 2014-2020 m. periodo ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ar ieškoti jų sprendimo būdų.

plačiau
 
Sveikatą stiprinančios mokyklos - sveikatos priežiūros ir stiprinimo mokyklose garantas

2019 m. kovo 18 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje (toliau – ŠMSM) vyko apvaliojo stalo diskusija „Sveikatos priežiūra ir stiprinimas mokyklose“, kurioje dalyvavo SAM, ŠMSM, SMLPC, Higienos instituto, ULAC, LSMU, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos rajono, Panevėžio miestų visuomenės sveikatos biurų ir kitų suinteresuotų institucijų atstovai.

plačiau
 
Apdovanoti žiniasklaidos atstovai

Kiekvienais metais ULAC kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Pasaulio sveikatos organizacijos biuru Lietuvoje ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija kasmet išrenka 5 geriausius šalies žurnalistų darbus, kuriais atkreipiamas visuomenės dėmesys į užkrečiamąsias ligas, o minėtos temos įvairiapusiškai nušviečiamos, aktualizuojamos, išsamiai informuojama apie šių ligų prevenciją.

plačiau
 
Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 10- mečio gimtadienis

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro 10-mečio proga buvo organizuojama šventinė konferencija Plungės Mykolo Oginskio rūmuose. Konferencijos metu garbūs susirinkę svečiai tarė sveikinimo žodį Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvui ir direktorei Daiva Zablockiene.

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   >  >>